УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
>Лещата верстатні високоточніЛещата верстатні призначені для розміщення та утримання заготовок та оброблюваних деталей на різнотипних верстатах (свердлильних, фрезерних, шліфувальних, заточувальних та верстатах з ЧПУ). На відміну від інших типів лещат, верстатні мають бути універсальними у використанні та мати міцну і надійну конструкцію.
Особливості:
- Лещата елегантні (точні) станочні.
- Призначені для встановлення на свердлильний або фрезерний верстат.
- Лещата мають високу точність притискання.
- Переставляючи губки, можливо збільшувати зону затиску.
- Конструкція лещат дає змогу встановлювати їхній бік об бік на столі верстата для оброблення набору деталей або захоплення деталей великого габариту.
- Лещата не тільки ідеальні для обладнання з ЧПУ, але також корисні для прецизійних верстатів, як-от фрезерних, свердлильних і шліфувальних.
- Лещата фіксуються на столі верстата за допомогою сухарів і притискних планок, або можуть бути встановлені безпосередньо на магнітній плиті.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип лещат | верстатні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Висота губок | 32 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 9 кг |
| артикул | |
| артикул | 25042011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴








