УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Технічний опис:
- Ручний рейковий прес Optimum PD 3 забезпечує точне регулювання зміщення.
- Загартований і відшліфований шпиндель.
- Довга напрямна шпинделя.
- прес дозволяє дати високе зусилля в кінці ходу.
- Швидке переналагодження відбувається завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти.
- Шліфовані пресові столи забезпечують відтворюване позиціонування ваших інструментів.
Технічні характеристики:
| Ручний рейковий прес | Optimum PD 3 |
| арт. | 3359030 |
| Загальні характеристики | |
| Сила тиску | 3 кН |
| Хід поршня | 30 мм |
| Переміщення по колоні | 50 — 170 мм |
| Розмір Т-подібного паза робочого столу | 16 x 7 мм |
| Розміри та вага | |
| Діаметр штока поршня | 10 мм |
| Виліт | 80 мм |
| Ширина робочого столу | 100 мм |
| Довжина робочого столу | 110 мм |
Показники упаковки:
- Довжина — 280 мм.
- Ширина — 150 мм.
- Висота — 350 мм.
- Вага брутто — 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | Optimum |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 890 ₴

