Свердло алмазне DDS-W 200x450-14x1 1/4 UNC RM-TX
Застосування: Бетон неармований, Бетон армований
Сегмент для широкого діапазону матеріалів. Досить швидко працює в різних умовах із гарним ресурсом. Універсальний сегмент для більшості робіт.
Переваги
М'який сегмент. Висока швидкість різання за оптимального ресурсе. Застосовується на свердлильних машинах малої та середньої потужності. Клинуватий боязкий шар сегментів для швидкого старту роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | DISTAR |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Високо армований бетон |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 225 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 631 ₴




