УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Технічний опис:
- Серія quantum призначена для домашнього використання, гараж, домашня майстерня.
- Настільний свердлильний верстат OPTIdrill DQ 16V має плавний і потужний безщітковий привід.
- Зручний запобіжний вимикач IP 54.
- Довгий ергономічний важіль з ручками.
- Свердлильний верстат OPTIdrill DQ 16V має обмежувач глибини свердління — стандартна функція.
- Кришка клинового ременя із запобіжним вимикачем.
- Гарантована концентричність ≤ 0,02 мм, виміряна в свердлильному шпинделі.
- Свердлильний шпиндель з прецизійним шарикопідшипником.
- Високоякісний швидкозатискний свердлильний патрон у комплекті.
- Великий захисний кожух з можливістю регулювання по висоті.
- Робочий стіл регулюється в діапазоні від +45° до -45°.
Технічні характеристики:
| Настільний свердлильний верстат | OPTIdrill DQ 16V |
| арт. | 3182070 |
| Розміри та вага | |
| Діаметр колони | 72 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина/глибина | 450 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 42 кг. |
| Продуктивність свердління | |
| Свердління сталі (S235JR) | 16 мм |
| Свердління сталі (S235JR) | 14 мм |
| Свердлильний стіл | |
| Довжина робочої зони | 250 мм |
| Ширина робочої зони | 250 мм |
| Тип Т-подібного паза діагональний | |
| Розмір Т-подібного паза | 16 мм |
| Т-подібний паз | № 2 |
| Поворот | на 360° |
| Кут | 45° |
| Макс. відстань шпиндель — свердлильний стіл | 420 мм |
| Електричні дані | |
| Потужність приводного двигуна | 0,49 кВт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Основа верстата | |
| Макс. відстань шпиндель — основа верстата | 630 мм |
| Довжина робочої зони | 420 мм |
| Ширина робочої зони | 250 мм |
| Діапазон частоти обертання | |
| Діапазон частоти обертання | 550 — 2500 хв¹ |
| Кількість передач | 12 |
| Ручне керування швидкістю | да |
| Шпиндель | |
| Хід пінолі | 80 мм |
| Патрон шпинделя швидкозатискний | В16 |
| Тримач шпинделя | MK 2 |
| Виліт осі шпинделя | 162 мм |
Розміри упаковки:
- Довжина — 780 мм.
- Ширина — 450 мм.
- Висота — 280 мм.
- Вага брутто — 45,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 600 ₴




