УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Технічний опис:
- Стрічкова пила по металу OPTIsaw SP 17V у стандартній комплектації поставляється з високоякісним біметалевим полотном.
- Регульований упор матеріалу призначений для серійних робіт.
- Для зручності роботи, поряд з кнопкою на важелі для запуску стрічкової пили, знаходиться регулятор управління варіатора обертів пильного полотна.
- Опорна плита з нековзними ніжками надійно утримує стрічкову пилку на поверхні.
- Низький рівень вібрації та зносу завдяки спеціальній передачі з двома зубчастими колесами із загартованої сталі.
- Стрічкова пила по металу OPTIsaw SP 17V має приводний двигун Vario з низькою частотою обертання та вуглецевими щітками для збільшення терміну експлуатації.
- Пильну раму можна повертати від 0° до +60°, що дозволяє виконувати кутові пропили.
Технічні характеристики:
| Стрічкова пила по металу | OPTIsaw SP 17V |
| арт. | 3300085 |
| Розміри та вага | |
| Довжина | 1040 мм |
| Ширина/глибина | 480 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 36 кг |
| Електричні характеристики | |
| Вихідна потужність (потужність двигуна) | 1,65 кВт |
| Напруга в мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Дані про верстат | |
| Швидкість пилкового полотна | 30 – 80 м/хв |
| Довжина пилкового полотна | 2030 мм |
| Ширина пилкового полотна | 20 мм |
| Товщина пилкового полотна | 0,9 мм |
| Кут різання від до | від 0 до 60 ° |
| Діапазони різання | |
| 0° круглий (суцільний матеріал) | 170 мм |
| 0° квадратний (суцільний матеріал) | 140 мм |
| 0° прямокутний горизонтальний (суцільний матеріал) | 166 x 166 мм |
| (+45°) круглий (суцільний матеріал) | 130 мм |
| (+45°) квадратний (суцільний матеріал) | 130 мм |
| (+45°) прямокутник горизонтальний (суцільний матеріал) | 130 x 130 мм |
| (+60°) круглий (суцільний матеріал) | 75 мм |
| (+60°) квадрат (суцільний матеріал) | 75 мм |
| (+60°) прямокутник горизонтальний (суцільний матеріал) | 75 x 75 мм |
Комплект поставки:
- Регульований упор.
- Високоякісне біметалеве пильне полотно.
Параметри упаковки:
- Довжина — 446 мм.
- Ширина — 724 мм.
- Висота — 375 мм.
- Вага брутто — 41 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 200 ₴



