УВАГА: ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ПДВ (ще +20% ПДВ)
Гальмівна накладка (вона ж накладка фрикційна) для болгарського електротельфера серії Т — це частина гальма електродвигуна, яка встановлюється між вентилятором і кожухом вентилятора. Це швидко зношувана частина гальма електродвигуна, виготовляється вона з фрикційного матеріалу та має конусоподібну форму. Сам гальмівний момент відбувається завдяки гальмуванню дискового вентилятора про чавунний кожух вентилятора. Відбувається це тому, що ротор має аксіальний хід і під час подавання електроживлення він втягується й двигун розгарується, а у разі вимкнення електроживлення електродвигун загальмовується автоматично.
У процесі експлуатації електротельфера необхідно стежити за станом накладки. Коли гальмівна (фрикційна) накладка, через зношування, досягає товщини 1,5 мм, необхідно замінити її. Для цього необхідно:
1. Зняти кожух і прикріплену до нього решітку вентилятора;
2. Відкрутити регульовану гайку;
3. Зняти вентилятор і замінити зношену гальмівну накладку на нову, яка кріпиться на диск вентилятора за допомогою епоксидного клею та заклепок;
4. Встановити вентилятор, а потім загвинти задню регульовану гайку;
5. Встановити кожух вентилятора з прикріпленою решіткою вентилятора.
Після заміни накладки необхідно перевірити роботу гальма, відрегулювати його і тільки після цього можна експлуатувати тельфер у відповідному режимі роботи.
Якщо Вам необхідно придбати гальмівну накладку звертайтеся до нас. Ми пропонуємо фрикційні накладки тельферів усіх вантажопідіймальності з наявності за найнижчими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габарити | |
| товщина | 8 мм |
| Менший діаметр | 219 мм |
| Більший діаметр | 234 мм |
| модель | |
| каталожний номер | 43084 |
- Ціна: 4 250 ₴

