Алмазний відрізний диск DISTAR 1A1RSS STAYER виготовлений за сучасними технологіями для оброблення абразивних матеріалів, як-от асфальт, пісковик, свіжий бетон. Застосовується на будь-яких кутошліфувальних машинах зі стандартним посадковим місцем 22,2 мм.
Завдяки тонкому алмазному шару дає змогу максимально швидко та продуктивно різати матеріали. Додатково обладнаний спеціальним захисним шаром сегментів, які запобігають швидкому зношуванню алмазного сегмента.
Застосовується на КШМ середньої потужності 2,0-2,6 кВт, за обертів до 6650 на хвилину.
Має досить великий ресурс роботи (до 200 погонних метрів) під час різання асфальту на глибину 4 сантиметри.
DISTAR STAYER використовується тільки для сухого оброблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Піщаник, Асфальт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість сегментів | 16 |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 14315005017 |
- Ціна: 1 520 ₴

