
Круг відрізний алмазний 1A1RSS/C3 180x2,6/1,8x12x22,23-14-HIT Technic Advanced
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 14315347014
- +380 (50) 362-09-72
- +380 (96) 269-61-72
DISTAR TECHNIC ADVANSED Це універсальний диск. Розроблений для виконання робіт із тротуарною плиткою, бетоном і чорним гранітом. Крім цього, застосовується до цегли, армованому бетону, піщаника кольорового граніту. За свою універсальність і доступну вартість набув широкої популярності в будівельних бригадах.
Алмазний диск виготовлений у двох варіаціях, 125 і 232 мм, з товщиною сегмента 2.2 і 2.6. Висота алмазного покриття практично однакова, 11-12 мм. Швидкість роботи 0.5 метрів за хвилину під час ресурсу роботи до 60 погонних метрів на бетоні марки — 400 з арматурою до 12 мм.
Завдяки просунутій формі сегментів диск ефективно охолоджується в закритих кожухах штроборізів, тому це коло найкраще підходить для виконання робіт зі штроблення під електропроводину та водопровід.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Тротуарна плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість сегментів | 14 |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 14315347014 |
- Ціна: 1 170 ₴
