
Алмазний диск Distar 1A1RSS/C1S-W Sprinter Plus розроблений для різання асфальту та інших абразивних матеріалів такого ж рівня абразивності. Круг позиціюється на ринку як найбільш ресурсний, водночас досить продуктивний. Ресурс роботи досягає 2000 погонних метрів, за швидкості 1,5-1,8 м.п/хв залежно від використовуваного обладнання й особливостей матеріалу.
Під час різання асфальту та асфальтобетона на глибину понад 7 сантиметрів рекомендується використовувати додаткове охолодження водою, а також виконувати роботи в кілька підходів, що зменшить знос інструмента та збільшить продуктивність.
Диск має скошені захисні сегменти, які захищають корпус і збільшують термін експлуатації інструмента.
На ринку представлено кілька моделей диска, зокрема відрізняються вони діаметром, який становить від 300 до 600 міліметрів. Використовує в комбінації у швонарізувачах та бензорізах.
Професійний сегментний диск для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону.
Скошений "зуб" дає змогу уникнути передчасного зносу корпусу в місці приварювання сегмента, захищає корпус від налипання матеріалу, збільшуючи у такий спосіб швидкість різання.
Професійний сегментний диск для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Асфальт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 500 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.8 мм |
| Кількість сегментів | 30 |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| а | 12485087031 |
- Ціна: 9 368 ₴

