Алмазне коло DISTAR 1A1R GRANITE використовується для оброблення граніту всіх типів і матеріалів зі щільного піщаника. Під час роботи здатний забезпечити максимально високу продуктивність, водночас має досить високий ресурс. Гарною перевагою інструмента є ідеальне чисте різання, під час оброблення матеріалів мокрим способом.
Застосовується на верстатах і плиткорізах будь-яких моделей, що мають посадкове гніздо від 22,23 до 32 мм, і дають змогу використовувати кола діаметром від 115 до 400 міліметрів.
Має досить великий ресурс роботи, який досягає 700 погонних метрів (для діаметра 200 мм), водночас забезпечується швидкість оброблення до 1,2 пог. метра за хвилину.
На ринку позиціюється як один із найпотужніших дисків, водночас робота таким інструментом дає змогу максимально знизити придільні витрати на обробку. Отже, використання цього інструмента стає найвигіднішим порівняно з аналогами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 11120034019 |
- Ціна: 3 330 ₴

