Алмазне коло DISTAR 1A1R GRANITE PREMIUM застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, як-от граніт, мармур і габлеро. Також допустиме нечасте застосування (з перервами) для плитки та керамограніту. Досить справляється з різанням під 45 градусів за потреби.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подавання в місце різання води для охолодження.
На ринку надано безліч різновидів інструменту залежно від необхідного діаметра, зокрема від 125 до 400 міліметрів.
Має досить високий рівень продуктивності та ресурс роботи. На прикладі дисків діаметром 200-250 мм продуктивність досягає 1,2 погонних метрів, ресурс же до 6,7 м2 або ж 700 м. пог.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 11320061015 |
- Ціна: 1 210 ₴

