УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Лещата PROMA SVA-100 — призначені для оброблення заготівок із плоскими шліфованими площинами. Лещата призначені для встановлення на свердлильних і фрезерних верстатах і характеризуються високою точністю.
Особливості:
- Лещата елегантні (точні) станочні.
- Призначені для встановлення на свердлильний або фрезерний верстат.
- Лещата мають високу точність притискання.
- Переставляючи губки, можливо збільшувати зону затиску.
- Конструкція лещат дає змогу встановлювати їхній бік об бік на столі верстата для оброблення набору деталей або захоплення деталей великого габариту.
- Лещата не тільки ідеальні для обладнання з ЧПУ, але також корисні для прецизійних верстатів, як-от фрезерних, свердлильних і шліфувальних.
- Лещата фіксуються на столі верстата за допомогою сухарів і притискних планок, або можуть бути встановлені безпосередньо на магнітній плиті.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип лещат | верстатні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Висота губок | 35 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 9 кг |
| артикул | |
| артикул | 25042011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴

