
Свердло алмазне DDS-B 400x450-30x1 1/4 UNC Reinforced concrete
22 381 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17803094026
- +380 (96) 269-61-72
Свердло алмазне CAMC DDS-W Залізобетон призначений для свердління отворів у високоармованому, армованому бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалів. Зазвичай це комунікації для вентиляції, кондиціонування, сантехніки та іншого.
Застосовується на свердлильних установках потужністю до 2,2 кВт як на стійках, так і в ручному режимі.
Має високу швидкість проходження важкого армованого бетону. Під час проходження арматури рекомендується знижувати швидкість обертання.
Алмазні сегменти на корпусі закріплені лазером. Це забезпечує їхнє надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації й ударних навантажень.
Обов'язкове застосування охолодження проточною водою.
Свердло має довжину 450, посадкове місце 1/4 UNC. За допомогою подовжувачів можна нарощувати глибину свердління до кількох метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування коронки/пилки | Залізобетон, Цегла |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип свердління | Мокре |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 17803094026 |
- Ціна: 22 381 ₴

