
Свердло алмазне DDS-W 300x450-24x1 1/4 UNC Reinforced concrete
16 345 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17903094022
+380 (50) 362-09-72
- +380 (96) 269-61-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свердло алмазне DDS-W 032x450-4x1 1/4 UNC Залізобетон призначене для свердління отворів у високоармованому, армованому бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалів. Зазвичай це комунікації для вентиляції, кондиціонування, сантехніки та іншого. надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації й ударних навантажень.
Обов'язкове застосування охолодження проточною водою.
Свердло має довжину 450, посадкове місце 1/4 UNC. За допомогою подовжувачів можна нарощувати глибину свердління до кількох метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування коронки/пилки | Залізобетон, Цегла |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 302 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип свердління | Мокре |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| артикул | 17803094102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 345 ₴

