УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Заточний верстат Proma BKS-2500 - це високоякісний агрегат від надійного чеського бренду, модель офіційно поставляється в нашу країну і на неї поширюється гарантія від компанії-виробника терміном на 12 місяців.
Заточний верстат Proma BKS-2500 - професійне обладнання, яке використовується для заточування різних металевих інструментів. Верстат обладнаний двома заточними колами, під час роботи пристрою вони обертаються зі швидкістю 2950 обертів за хвилину. Високоякісні підшипники, які використовуються разом з пристроєм, дозволяють забезпечити верстата високий рівень ККД роботи. Номінальна потужність двигуна пристрою становить 1100 Вт, джерелом живлення для нього служить трифазний електричний струм з номінальним напругою в 380 Вольт.
Верстат обладнаний одночасно двома заточними колами, вони розташовані в лівій і правій сторонах верстата. Діаметр кожного з заточувальних кіл складає по 250 мм, при цьому посадковий діаметр кола - 32 мм, при товщині кіл в 32 мм. Над кожним заточним колом розташований захисний екран, він необхідний для захисту користувача від можливого отримання фізичних травм під час роботи пристрою. Захисні екрани зроблені з міцного прозорого матеріалу.
Заточний верстат виконаний з якісних і надійних компонентів і матеріалів, він розрахований на тривалу роботу під навантаженням. Верстат може використовуватися на виробництві та в приватних домашніх майстерень.
В комплект поставки пристрою входять: заточний верстат Proma BKS-2500, два заточувальних кола, гарантійний талон, технічна документація і картонна упаковка.
Підставка під верстат не входить у вартість верстата, її можна придбати окремо. Код 25002503
Увага: Єдиний сертифікований центр гарантійного та післягарантійного обслуговування знаходиться в р. Дніпро!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 1100 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33 кг |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 310 мм |
| Комплектація | |
| Підставка під верстат | немає |
- Ціна: 12 000 ₴





