УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Заточувальний верстат Proma BKL-2000 — це високоякісний агрегат від надійного чеського бренда, модель офіційно постачається в нашу країну й на неї поширюється гарантія від компанії-виробника терміном 12 місяців.
Заточувальний верстат Proma BKL-2000 — професійне обладнання, яке використовується для заточування різних металевих інструментів. Верстат обладнаний двома заточувальними кругами, під час роботи пристрою вони обертаються зі швидкістю 2850 обертів за хвилину. Високоякісні підшипники, які використовуються разом із пристроєм, дають змогу забезпечити верстат високий рівень ККД роботи. Номінальна потужність двигуна пристрою становить 550 Вт, джерелом живлення для нього слугує двофазний електричний струм із номінальною напругою 230 вольтів.
Верстат обладнаний одночасно двома заточувальними кругами, вони розташовані в лівій і правій сторонах верстата. Діаметр кожного з заточувальних кругів становить по 200 мм, водночас посадковий діаметр круга — 16 мм, за товщини кіл у 25 мм. Над кожним заточувальним кругом розміщений захисний екран, він необхідний для захисту користувача від можливого отримання фізичних травм під час роботи пристрою. Захисні екрани зроблені з міцного прозорого матеріалу.
Заточувальний верстат виготовлений із якісних і надійних компонентів і матеріалів, він призначений для тривалої роботи під навантаженням. Верстат може використовуватися на виробництві та в приватних домашніх майстернях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 550 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підставка під верстат | немає |
- Ціна: 8 550 ₴


