Алмазний диск Distar 1A1RSS/C3 Green Concrete ідеальний інструмент для роботи зі свіжим бетоном. Завдяки унікальному складу алмазного покриття він гарантує оперативне виконання поставленої мети, а також забезпечує великий ресурс роботи. Використовується безпосередньо як для різання бетону, так і розшивки швів. Також може застосовуватися для роботи з іншими абразивними матеріалами.
Використовується як за сухого, так і проти мокрого різання на будь-якому типі бензорезів середньої або малої потужності до 12 кіловатів.
На ринку представлено кілька моделей диска, представлених у різному діаметрі, зокрема 350, 400 і 450 міліметрів. Серед покупців набув популярності і у своїй ціновій категорії є на провідних позиціях з продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Кількість сегментів | 25 |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| а | 12385042024 |
- Ціна: 4 598 ₴

