
Круг алмазний вiдрiзний 1A1RSS/C3-H 300x25,4 Premier Active
2 716 ₴
- Під замовлення
- Код: 14320060022
Відправка з 06 червня 2026+380503620972
- +380 (50) 362-09-72
- +380 (96) 269-61-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний диск Premier Active розроблений для швидкісного різання природних каменів. Висока продуктивність різання матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість сегментів | 22 |
| Стан | Новий |
| артикул | |
| а | 14320060022 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 716 ₴

