УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Лещата поворотні, механічні SO-160 призначені для встановлення на свердлильний або фрезерний верстат.
Особливістю цієї моделі поворотних лещат Proma SO-200є наявність механізму повороту на 360°. З використанням поворотного механізму, у тисках зручніше виконувати низку фрезерних операцій, а також здійснювати розворот заготівки на 360°. Для зручності є шкала повороту.
За потреби поворотна основа може від'єднатися, і лещата можуть використовуватися без нього.
Для фіксації на робочому столі верстата
в тисках передбачені спеціальні пази прямокутної форми з обох боків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 160 мм |
| Висота губок | 52 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 29 кг |
| артикул | |
| артикул | 25042010 |
| Основні атрибути | |
| кут повороту | 360 градус |
- Ціна: 9 900 ₴

