УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ ПДВ 20%
Тіски друкарські з ручним приводом призначені для встановлення заготовок при механічній обробці на металорізаних верстатах. Клас точності тисків Н по ГОС 16518 (ДIN 6370).
Поворотні тиски складаються з паралельних неповоротних тисків і поворотного столу.
Основні корпусні деталі тисків виготовляються з чугуна.
Встановлення тисків на столі верстат здійснюється за допомогою шпонок, кріплення за допомогою 2-х болтів.
Загадкова робота підшипника зменшує зусилля рукоятки при затисканні заготовки. Малювання тарельчастих пружин збільшує надійність прикріпленої заготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 402 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 143 мм |
| Вага | 18 г |
| Тип тисков | станочні |
| Наявність поворотного механізму | Да |
| Ширина губок | 160 мм |
| Висота губок | 51 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 170 |
| Користувальницькі характеристики | |
| кут повороту | 360 градус |
| артикул | 7200-0215 |
- Ціна: 4 900 ₴



