
УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Верстат для заточування інструменту ON — 220 предназначен для шліфування і заточування інструментів, їх циліндричних і торцевих поверхонь (свердла, фрези циліндричні з хвостовиками, деякі різновиди фасонних і т.д.).
Єдиний сертифікований центр гарантійного та післягарантійного обслуговування розташований у дніпро
Цей заточувальний верстат знаходить широке застосування в інструментальних і ремонтних майстерень, а також на малих і середніх виробничих підприємствах, у побутових майстерень завдяки малому енергоспоживанню і невеликим габаритам, а так ж можливості під'єднання до мережі 220 вольтів
Основні технічні характеристики:
Макс. діам. цанг 3-22 мм
(3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22)
Макс. діам. шліфування 50 мм
Макс. діам. шліфованого інструменту 245 мм
Оберти шпинделя 2800 об./хв.
Розмір кола 125x50x31,75 мм
Споживана потужність 250 Вт
Робоча напруга 230 В
Поздовжнє подавання столу (ось X) 150 мм
Поперечне подавання столу (ось Y) 75 мм
Межа повороту цангового тримача 360 град.
Встановлення кута шліфувального кола «-5 град.» — «+30 град.»
Ходова частина (пересуни круга) 250 мм
1 ділення ноніуса 0,02
Розмір 700x700x600 мм
Маса 71 кг
зак. № 25250030
Основні вузли та деталі обладнання

1. Ручка регулювання нахилу шліфувальної бабки
2. Електродвигун
3. Вимикач
4. Шліфувальний круг
5. Лампа освітлення
6. Важіль відведення інструменту
7. Ділове кільце для фрез із 2-ма — 8 лезами
8. Цанговий затискач
9. Майданчик тримача цанг
10. Маховик поздовжнього ходу
11. Плита основи
12. Таблиця шліфування
13. Маховик поперечного хода
14. Опора для інструменту
15. Основа — станина
16. Плита шліфувальної бабки
17. Основа шліфувальної бабки
18. Патрубок витяжки

Спеціальне обладнання: — комплект цанг (14 шт. ) діам. 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16,
17, 20, 22 мм, зак. № 25049005;
— універсальний затискач, зак. № 25000278;
— пристосування для оброблення радіуса, зак. № 25002776
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 31.75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 71 кг |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 133 700 ₴











Відправка з 02 липня 2026