УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Універсальний заточувальний верстат ON-25 призначений для шліфування і заточування інструмента як з циліндричної частини, так и з торця. На верстату можна заточувати свердла, циліндричні фрези, хвостові та деякі типи фасонних фрез.
Єдиний сертифікований центр гарантійного та післягарантійного обслуговування розташований у дніпро
Верстат для заточування інструмента Proma ON-25 — це високоякісний апарат професійного класу, модель використовується для заточування найрізноманітнішого інструменту: цанг, шліфувальних інструментів, свердел, фрез, ножів. Верстат обладнаний шліфувальним колом, водночас його зовнішній діаметр становить 100 мм, за діаметра посадкового отвору у 50 мм і ширини 20 мм. Верстат такого рівня найчастіше використовується в умовах невеликого виробництва або приватних майстерень, можливе домашнє використання. Модель обладнана електричним двигуном із номінальною потужністю 250 Вт, він працює від трифазної мережі змінного струму з робочою напругою на 380 вольтів.
Основні технічні характеристики:
| Макс. діаметр цанг | 5-22 мм |
| Макс. діам. шліфувальний інструмент | 25 мм |
| Межа шліфування | 0-180 град. |
| Оберти шпинделя | 5200 об./хв |
| Розмір кола | 100х50х20 мм |
| Споживана потужність | 250 Вт/400 В |
| Довжина поздовжнього подавання | 140 мм |
| Поздовжнє мікроподання цангового тримача інструмента | 18 мм |
| Поперечна мікроподача цангового тримача інструмента | 8 мм |
| Межа встановлення негативного кута | 0 - 52 град. |
| Межі профільного шліфування | 0 - 44 град. |
| 1 ділення ноніуса | 0,01 |
| Маса | 50 кг |
| Розмір | 450х400х350 мм |
| Спеціальне обладнання: | |
| комплект цанг (14 шт.) зак.No 25049005 | |
зак. № 25100010
Рекомендації з експлуатації:
1.Не беріться до роботи на верстаті доти, поки не ознайомтеся з усіма розділами цієї інструкції та не переконайтеся, що Ви правильно зрозуміли всі функції верстата.
2. Штанок для заточування інструменту призначений для шліфування та заточування інструмента як із циліндричної частини, так і з торцю (свердла, фрези циліндричні, деякі типи фасонних тощо)
3.Під затискачем інструмента розуміється кріплення інструмента в цанговому затискачі.
4.Цанговий затискач інструмента можна повертати навколо своєї осі, відхиляти від диска тощо.

5.Форми різців для гравіальних верстатів, які можна заточувати.

6.Можно заточувати центрувальне вістря свердла, перове, ступеневе свердло, фрези тощо.

7. При встановленні нового кола між кругом і фланцями вкладаються паперові прокладки.
8. Новий круг відбалансуйте на мінімальне биття (шліфувальним каменем, алмазною правкою тощо)
9. Якщо інструмент, що обробляється, необхідно охолоджувати, то охолодження рекомендуємо робити намоченою в охолоджувальній рідині (емульсії, олії тощо) щіткою. Після закінчення обробки необхідно видалити залишки охолоджувальної рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 50 кг |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 47 700 ₴



Відправка з 18 травня 2026