Стаціонарна дискова пила Bosch GCM 800 SJ Professional універсальна у своєму застосуванні:
- Виконує поздовжні та поперечні різи в деревині різних порід, у стружкових і деревоволокнистих плитах. Під час використання відповідних пиляльних дисків можливе розпилювання алюмінієвих профілів і пластику — металопластику;
- Компактна, вагою всього 13,5 кг, з дуже високою продуктивністю, пила розпилює з високою точністю за 0° заготівки розміром (ВхШ) 70х270 мм, під косим кутом 45° — 70х190 мм, під кутом нахилу на 45° — 48х270 мм;
- Горизонтальні кути розпилювання можна регулювати від -47° (ліворуч) до +47° (справа), вертикальні — от 0° до 45°.
Технічні особливості стаціонарної торцювальної пили Bosch GCM 800 SJ Professional:
- Потужний, 1400 Вт, електричний двигун забезпечує високу швидкість обертання диска 5500 об./хв.;
- Можливість встановлення пили на стійкій робочій поверхні, як-от: верстат, стіл або підлога;
- У разі змішаного різання, починаючи з певної комбінації кутів (горизонтальний кут розпилювання > 40° і одночасно вертикальний кут розпилу > 25°), монтується прилеглий олійний демпфер;
- Пиляльні диски використовуються діаметрами від 210 до 216 мм, з товщиною тіла 1,3-1,8 мм. діаметром посадкового отвору 30 мм;
- Зручний затискний фланець і фіксатор шпинделя для вільного монтажу дисків;
- Ролик ковзання під час зіткнення із заготовкою відкидається маятниковий захисний кожух і веде диск точно за розміченою лінією;
- Регульована наполеглива планка використовується для пиляння під вертикальним кутом;
- Для швидкого та точного встановлення часто використовуваних кутів розпилювання на столі пили передбачені насічки;
- Упор для вертикального розпилювання під кутом 45°;
- Для швидкого та точного встановлення кута 0° і 45° на корпусі встановлені кінцеві упори;
- Рівне подавання заготовки забезпечують бічні елементи.
Комфорт і безпека
- Чиста робоча зона — запорука не тільки рівного, точного різання, а й здоров'я користувача. Пил деяких сортів деревини, мінералів і металів, від фарби, що містить свинець, може заподіяти чималу шкоду здоров'ю оператора. Щоб робота йшла в чистих умовах, для прибирання тирси та пилу під час різання до пилу через патрубок можна приєднати пилосос;
- Малошумна робота (93 дБ (А)) пили не подразнює слух;
- Для безпечного пуску передбачене обмеження пускового струму;
- Транспортний запобіжник для надійного та легкого транспортування інструмента;
- Захисний кожух для безпеки оператора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Тайвань |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 47 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 989 ₴


