Bosch GBH 240 – високоефективний і надійний інструмент для свердління
Купуючи професійний інструмент, ви гарантовано отримуєте якісне і надійне пристрій з тривалим терміном служби. Модель має продуману конструкцію і ергономічний дизайн.
Висока продуктивність, під час проведення робіт, досягається завдяки двигуну потужністю сімсот дев'яносто Вт і енергії удару 2,7 Дж.
Основні характеристики. Максимальний діаметр отворів в бетоні ударними свердлами двадцять чотири міліметри, у сталі – тринадцять, у деревині – тридцять. Для відкручування гвинтів і розблокування заклинившего бура передбачений режим реверсу.
Основні властивості і функціональні можливості електроперфоратора
Інструмент характеризується наступними перевагами:
- висока швидкість свердління;
- плавне регулювання кількості обертів;
- швидке перемикання між ударним свердління в бетоні і ненаголошеним в дереві і металі;
- муфта для уникнення ризику травмуватися під час робіт і захисту електроінструменту;
- поворотний щіткотримач забезпечує однакову потужність як при прямому, так і зворотному обертанні;
- накладки на ручки забезпечують зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 790 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 397 мм |
| Висота | 210 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова ручка | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 302 ₴

