Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-125 SL Professional — висока продуктивність із чудовим керуванням.
Опис кутової шліфмашини Bosch GWS 18-125 SL Professional:
- Потужна, 1800 Вт, кутова шліфмашина Bosch GWS 18-125 SL працює з колами 125 мм, швидко та продуктивно ріже, зачищає металеві предмети.
- Ця модель вирізняється наявністю плавного регулювання числа обертів від 2800 до 12000 об/хв.
- Ергономічний дизайн, максимальний захист від вібрації, захист від повторного пуску, легкий пуск для безпечної та комфортної експлуатації інструмента.
Технічні особливості кутової шліфмашини Bosch GWS 18-125 SL Professional:
- Потужний 1800-ватний двигун забезпечує високу продуктивність.
- Перегрівання мотора під час інтенсивної роботи запобігає системі, що забезпечує подавання до нього повітря через вентиляційні отвори.
- Регулювання числа обертів від 2800 до 12000 об./хв.
- Болгарка зі шпинделем М14 працює з відрізними та зачисними колами 125 мм.
- Для заміни кругів у комплекті з інструментом йдуть гайковий ключ і затискна гайка.
- Захист від зворотного удару (KickBack Control) спрацьовує під час заклинювання диска в матеріалі.
- Завдяки захисту від повторного пуску болгарка не запуститься самостійно в роботу, наприклад, після зникнення живлення.
- Антивібраційна система та додаткова ручка, що максимально знижує вібрацію, роблять роботу інструментом менш стомливою, навіть коли доводиться використовувати інструмент тривалий час.
- Захисний кожух встановлюється в необхідному положенні, надійно фіксується, не прокручується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 868 ₴




