Зручна в роботі болгарка Bosch GWS 2200 потужністю 2200 Вт з диском діаметром 230 мм, здійснюючи 6500 об/хв, ріже, обдирає, крацует метал і камінь. Розрахована на роботу в найскладніших умовах. Шпиндель з різьбленням М14х25 мм. Лімітування пускового струму. Блокування шпинделя. Захист від випадкового запуску.
Випущена замість знятої з виробництва GWS 22-230 LVI
Болгарка потужністю 2200 Вт, 6500 об/хв для жорстких умов роботи!
Опис кутової шліфмашини Bosch GWS 2200
- Болгарка Bosch GWS 2200 потужністю 2200 Вт з диском діаметром 230 мм, здійснюючи 6500 об/хв, ріже, обдирає, крацует метал і камінь.
- Ергономічна кутова шліфмашина, з додатковою рукояткою, поворотної коробку головкою, захисним кожухом, блокуванням шпинделя зручна в управлінні.
- Від моделі GWS 2200 відрізняється наявністю функції обмеження пускового струму.

Технічний опис кутової шліфмашини Bosch GWS 2200:
- Потужний (2200 Вт), надійний двигун «Чемпіон» розрахований на тривалу роботу під великими навантаженнями.
- Его якорь в бронированной обмотке надежно защищен от попадания пыли. Что значительно увеличивает срок службы самого двигателя.
- Естественное охлаждение двигателя, благодаря дополнительным вентиляционным отверстиям.
- Выключатель с фиксатором.
- Ограничение пускового тока сдерживает мощность при включении инструмента и дает возможность плавно и без рывка запустить машину, соотвественно, более точно приступить к работе.
- От случайного пуска инструмент оснащен автоматической защитой, которая не позволит ему включиться
- Надійно кріпиться, не проворачиваемый, захисний кожух захищає користувача від випадкових травм, диск від пошкоджень.
- Додаткова рукоятка встановлюється з обох сторін інструменту і зверху.
- Редукторна головка встановлюється в зручне для користувача положення, повертаючись з кроком 90 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 586 ₴








