УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Заточувальний верстат Proma BKS-2500 — це високоякісний агрегат від надійного чеського бренда, модель офіційно постачається в нашу країну й на неї поширюється гарантія від компанії-виробника терміном 12 місяців.
Заточувальний верстат Proma BKS-2500 — професійне обладнання, яке використовується для заточування різних металевих інструментів. Верстат обладнаний двома заточувальними кругами, під час роботи пристрою вони обертаються зі швидкістю 2950 обертів за хвилину. Високоякісні підшипники, які використовуються разом із пристроєм, дають змогу забезпечити верстат високий рівень ККД роботи. Номінальна потужність двигуна пристрою становить 1100 Вт, джерелом живлення для нього слугує трифазний електричний струм із номінальною напругою на 380 вольтів.
Верстат обладнаний одночасно двома заточувальними кругами, вони розташовані в лівій і правій сторонах верстата. Діаметр кожного з заточувальних кругів становить по 250 мм, водночас посадковий діаметр круга — 32 мм, за товщини кругів у 32 мм. Над кожним заточувальним кругом розміщений захисний екран, він необхідний для захисту користувача від можливого отримання фізичних травм під час роботи пристрою. Захисні екрани зроблені з міцного прозорого матеріалу.
Заточувальний верстат виготовлений із якісних і надійних компонентів і матеріалів, він призначений для тривалої роботи під навантаженням. Верстат може використовуватися на виробництві та в приватних домашніх майстернях.
До комплекту постачання пристрою входять: заточувальний верстат Proma BKS-2500, два заточні круга, гарантійний талон, технічна документація та картонне паковання.
Підставка під верстат входить у вартість верстата, але її можна придбати окремо. Код 2202503
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1100 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55 кг |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 1410 мм |
| Комплектація | |
| Підставка під верстат | так |
- Ціна: 16 100 ₴





