УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Універсальний заточний верстат ON-25 призначений для шліфування і заточування інструменту як з циліндричної частини, так і з торця. На верстаті можна заточувати свердла, циліндричні фрези, хвостові і деякі види фасонних фрез.
Єдиний сертифікований центр гарантійного та післягарантійного обслуговування знаходиться в р. Дніпро
Верстат для заточування інструменту Proma ON-25 - це високоякісний апарат професійного класу, модель використовується для заточування самого різного інструменту: цанг, шліфувальних інструментів, свердел, фрез, ножів. Верстат оснащений шліфувальним колом, при цьому його зовнішній діаметр становить 100 мм, при діаметрі посадочного отвору 50 мм і шириною 20 мм. Верстат такого рівня найчастіше використовується в умовах невеликого виробництва або приватних майстерень, можливо домашнє використання. Модель оснащена електричним двигуном з номінальною потужністю до 250 Вт, він працює від трифазної мережі змінного струму з робочою напругою в 380 Вольт.
Основні технічні характеристики:
| Макс. діаметр цанг | 5-22 мм |
| Макс. діам. шліф. інструменту | 25 мм |
| Межа шліфування | 0-180 град. |
| Обороти шпинделя | 5200 об/хв |
| Розмір кола | 100х50х20 мм |
| Споживана потужність | 250 Вт/400 В |
| Довжина поздовжньої подачі | 140 мм |
| Поздовжня микроподача цангового утримувача інструменту | 18 мм |
| Поперечна микроподача цангового утримувача інструменту | 8 мм |
| Межа установки негативного кута | 0 - 52 град. |
| Межа профільного шліфування | 0 - 44 град. |
| 1 поділка ноніуса | 0,01 |
| Маса | 50 кг |
| Розмір | 450х400х350 мм |
| Спеціальне оснащення: | |
| комплект цанг (14 шт) зак.№ 25049005 ціна комплекту 6000 гривень без ПДВ | |
зак. № 25100010
Рекомендації по експлуатації:
1.Не приступайте до роботи на верстаті до тих пір, поки не ознайомитеся з усіма розділами цієї інструкції та не переконайтеся, що Ви правильно зрозуміли всі функції верстата.
2.Верстат для заточування інструменту призначений для шліфування і заточування інструменту як з циліндричної частини, так і з торця (свердла, фрези циліндричні, деякі види фасонних і т. д.)
3.Під затискуванням інструменту розуміється кріплення інструменту в цанговом затиску.
4.Цанговий затиск інструменту можна повертати навколо своєї осі, відхиляти від диска і т. д.

5.Форми різців для гравіювальних верстатів, які можна заточувати.

6.Можна заточувати центрувальне вістря свердла, перше, ступеневе свердла, фрези і т. д.

7.При установці нового кола між кругом і фланцями вкладаються паперові прокладки.
8.Новий коло отбалансируйте на мінімальну биття (шліфувальним каменем, алмазної правкою і т. д.)
9. Якщо оброблюваний інструмент необхідно охолоджувати, то охолодження рекомендуємо проводити змоченою у охолоджуючої рідини (емульсії, олії і т. д.) щіткою. По закінченні обробки необхідно видалити залишки охолоджуючої рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.25 Вт |
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5200 об/мин |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 450 |
| Ширина | 400 |
| Висота | 350 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 380 В |
- Ціна: 47 700 ₴



Відправка з 18 травня 2026