УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Заточний верстат PROMA BKL-1500 - Професійний тихохідний дводисковий заточний верстат з підсвічуванням і пристосуванням для охолодження оброблюваних матеріалів.
Точильний верстат, оснащений абразивними колами для чистових і чорнових обдирних робіт, заточування різального інструменту. Цей точильно-шліфувальний верстат має систему електронного регулювання обертання. Будь-які деталі в лічені хвилини за допомогою даного верстата будуть заточені якісно. Верстат точильно-шліфувальний за допомогою належних засобів може бути використаний для поліровки і шліфування деталей. Використовуючи точильний цей верстат заточний, можна заточити різноманітні ножі, свердла, столярно-ручні слюсарні інструменти.
Комплектація:
• гумові антивібраційні опори
• опори для матеріалу
• пристосування для правки дисків
• ємність для охолоджуючої рідини
• лампа підсвічування
• захисні скла
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 375 Вт |
| Вага | 11.5 кг |
| Виробник | Proma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 2850 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
- Ціна: 5 465 ₴



