УВАГА: ДО ЦІНИ ТРЕБА ДОДАТИ 20% ПДВ
Лещата машинні крестовинные призначені для встановлення і закріплення заготовки при виконанні фрезерних, свердлильних, розмічальних та інших робіт, пов'язаних з переміщенням заготовки у поздовжньому і поперечному напрямках.
Крестовинные лещата знаходять широке застосування в автомайстерень, майстерень сервісних центрів, ремонтних підприємствах, а також в середніх і малих виробництвах.
Особливості:
- - шкала поздовжнього та поперечного переміщення заготовки
- - можливість регулювання плавності ходу
- - можливість застосування з вертикально-свердлильними верстатами
- - поздовжнє переміщення - 127 мм
- - поперечне переміщення - 127 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Ширина губок | 100 мм |
| Висота губок | 32 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 102 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴




