Лещата слюсарні сталеві поворотні ТСС-160 160мм
Корпус і губки з легованої сталі
■Сталеві губки індукційно загартовані й відшліфовані, насічка для кращого зчеплення
■Велика поверхня ковадлані
■гвинт повністю закритий
■Великий термін експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гомель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 160 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 160 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| висота затиску | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴



