Лещата слюсарні сталеві поворотні ТСС-125 125 мм
Корпус і губки з легованої сталі
■Сталеві губки індукційно загартовані й відшліфовані, насічка для кращого зчеплення
■Велика поверхня ковадлані
■Гвинт повністю закритий
■Великий термін експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 125 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 120 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| висота затиску | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


