
Напрямні для переміщення каретки виготовлені з хромованої сталі та вирізняються точністю виготовлення та зносостійкістю. Каретка виготовлена з високоміцного алюмінієвого сплаву та має антикорозійне покриття, яке забезпечує довгий термін експлуатації.
Форматно-роздрібні станки круглопильного типу призначені для порізування (у поперечному та поздовжньому перерізі) деревних матеріалів. Цей різновид круглопильних верстатів вирізняється можливістю роботи в широкому діапазоні приводних обертів, що дає змогу застосовувати на форматно-рожевому верстаті різальний інструмент різних типів, наприклад: трилопільний верстат «Proma» може використовувати стандартні пилки та диски з твердих сплавів.
Це обладнання дає змогу настроювати глибини та кути різання заготівок, даючи змогу виробляти ефективний, а головне, точний пропил деревини.
Ви можете купити форматно-розкроєні верстати для їх встановлення в цехах столярного виробництва й будь-якої іншої деревообробної майстерні. Пропоновані нами пили призначені для роботи в умовах високого навантаження, тому підприємство, де встановлена пила нашого виготовлення, отримає ефективні та надійні в роботі інструменти з оброблення будь-яких різновидів деревних матеріалів. На форматно-розкроювальний верстат, ціна якого відповідає продуктивності, встановлюється гарантія 1 рік. Ми здійснюємо доставку всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3.8 Вт |
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/мин |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2600 |
| Ширина | 1550 |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 255 |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 400 В |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 1270 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 860 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 100 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
- Ціна: 130 400 ₴







Відправка з 02 червня 2026