УВАГА: До ЦЕНУ НАГОДИНО ПРИБИДИТИ 20% НДС
Цілопільний верстат Proma PKS-250P дає змогу обробляти заготівки з м'яких і твердих порід дерева різного розміру: здійснювати поздовжнє та поперечне розкрій, a також пазування матеріалів. Oн може використовуватися як в умовах індивідуального виробництва, так і в столярних майстернях. Ця модель має чавунний стіл, у нижній частині якого розташований рухомий механізм із пиляльним диском, і сталеву підставку.
Конструкцією Круглільного верстата Proma PKS-250P передбачена можливість спільної роботи з пилососом (адаптер на захисному кожусі), що робить роботу болю акуратною й заощаджує час на прибирання робочого місця. Прямолінійність подавання заготовки та точний результат розпилювання забезпечує паралельний упор, а кутовий упор дає змогу розпилювати деталі під заданим кутом. Торцювальна каретка (710 x 410 мм) полегшує роботу з невеликими деталями. Пиляльний диск можна нахиляти (45°), щоб отримувати складний фігурний різ, фасонні декоративні елементи або стики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність двигуна подачі | 2.5 кВт |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 185 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 840 мм |
| Висота столу | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2250 |
| Ширина | 2020 |
| Додаткові параметри | |
| Розмір додаткового столу | 710-410 |
- Ціна: 83 175 ₴



