УВАГА: До ЦЕНУ НАГОДИНО ПРИБИДИТИ 20% НДС
Токарний верстат по дереву DSO-1000 використовуються для оброблення циліндричних, фасонних, конусних поверхонь з твердих і м'яких порід дерева. Оброблення обертової деталі, встановленої в центрах виробляється різальним інструментом, що дає змогу виконувати на поверхні різні конфігурації. Копіальний пристрій дає змогу виготовляти велику кількість ідентичних деталей. Токарні верстати по дереву широко застосовують у умовах індивідуального та дрібносерійного виробництва, у модельних і столярних майстерень, а також у будівництві.
Характеристика станка
Характеристика |
Значення |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Довжина обточки | 1000 мм |
| Діаметр обточки над станиною | 350 мм |
| Діапазон обертів | 850-2510 об/хв |
| Число швидкостей | 4 |
| Маса | 35 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 1450х250х370 мм |
Основні вузли та деталі обладнання.
1. Основа верстата
2. Кожух шпиндельної бабки
3. Оглядове віконце
4. Електричний блок керування
5. Шпиндель
6. Опора для інструменту
7. Напрямні
8. Задня бабка
Додаткова інформація
|
Швидкість обертання шпинделя змінюється положенням клинового ременя на шківах |
Обробка поверхні |
Комплект постачання
Найменування |
Кількість |
| Планшайба | 1шт |
| Захисний кожух | 1шт |
| Штурвал пінолі задньої бабки | 1шт |
| Інструмент: | |
| Ключ торцевий шестигранний 3 мм. | 1шт |
| Ключ спеціальний плоский 19×27 | 1шт |
| Інструкція щодо експлуатації |
Спеціальне обладнання:
копіювальний пристрій SKZ-92 (зак. No 25406143) не входить у вартість верстата.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 500 ₴



