УВАГА: До ЦЕНУ НАГОДИНО ПРИБИДИТИ 20% НДС
Стрічковопильний верстат PPS-220H призначений для різання матеріалів різної щільності: від алюмінію, алюмінієвих сплавів і металів без вміст заліза, до високоміцної сталі. Пила призначена для різання деталей, максимальний діаметр яких становить 220 мм.
PPS-220H складається з чавунних деталей з металевими кожухами. Ця комбінація матеріалів забезпечує достатню жорсткість верстата за максимальному різі. Пилу можна настроїти для різання під кутом 90°/60°/45°. Пиляльна стрічка приводиться в дія трифазним двигуном. Швидкість опускання пиляльної рами можна регулювати демпферним гідроциліндром. Модель обладнана системою охолодження СОЖ.
Це обладнання використовується на дрібносерійному та серійному виробництві. Наприклад, у заготовильному цеху стрічковопильний верстат буде необхідною ланкою в ланцюжку виробничого процесу.
| Напруга | 400в |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Швидкість різання | 36/72 м/мин |
| Макс. діаметр різання | 220 мм — 90°, 90 мм — 60°, 150 мм — 45° |
| Макс. розмір розрізуваного матеріалу | 220х220/260х110 мм — 90°, 85х85 — 60°, 145х145мм — 45° |
| Розмір ножового полотна | 2460x27x0,9 |
| Різання під кутом | 90° / 60° / 45° |
| Маса | 220 кг |
Особливості:
• Зручна панель керування
• Регульована поворотна пружина, що забезпечує рівновагу плеча
• Чавунне плече
• Охолодження
• Швидкозатискні лещата
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Proma |
- Ціна: 106 300 ₴

